Adorjáni Tímea Adrienne

Alapító

Adorjáni Tímea Adrienne

E-mail: info@alapitvanyokert.hu

Adorjáni Tímeának hívnak. Jelenleg a Budapesti Metropolitan Egyetem hallgatója vagyok, 23 éves. Kommunikáció és médiatudományt tanulok, s azon belül pedig PR, reklám és marketinget. Szakmai gyakorlatomat jelenleg a TV2-nél végzem.

Mire legbüszkébb munkája kapcsán?
Fiatal korom azt sugallhatja, hogy még nem sok területen dolgozhattam. Kipróbálhattam már magam több helyen is, tapasztalatomat kisebb cégeknél szereztem, és büszkeséggel tölt el, hogy az Alapítvány az Alapítványokért civil szervezet által, szakemberek segítségével megvalósíthatok egy nemes célt és segíthetek embertársaimnak.

Mik azok az értékek amik miatt elfogadta az alapítvány felkérését?
Nagy megtiszteltetés számomra, hogy én lehetek az alapítvány alapítója és a jótékony célú programok kezdeményezője.

Mi lesz a szerepe alapítóként az alapítvány életében?
Figyelemmel kísérem és segítem az alapítvány tevékenységét.

A kezdeményezéstől várom, hogy generációinkat tanítsa, hogy mi fiatalok se maradjunk ki a jótékonyság köreiből, fenntartható jövőnket megalapozza, összefogja az alapítványokat, átláthatóbb és tisztább képet adjon a civil szervezetek életéről, hogy az alapítványok és az üzleti világ egymásra találjon. Hozzon szeretetet, szépséget és haladást a jövőnkben. Természetesen minél több segítő kezet, akikben meg lehet kapaszkodni a nehéz időkben.

Minden, amire szükségünk van, az a szeretet. - All you need is love.