Adományozás

3333 Ft-ba kerül egy élet
Támogasd a Plüss Kommandót adód 1%-val és 2021-ben mentsük meg közösen 100 000 koraszülött baba életét!

Koraszülött Hadművelet – csatlakozol?A Plüss Kommandó indulása óta jótékonysági akciókkal segíti a beteg gyerekeket. A törökbálinti Tábitha Gyermekhospice Ház támogatása után ezúttal egy sokkal nagyobb fába vágtuk a fejszénket – 100 000 koraszülött kisbaba életét szeretnénk megmenteni.

Ez az országos Koraszülött Hadművelet, amelyben rád is számítunk.

Számításaink szerint 300 millió Ft-ból 20 kórház koraszülött intenzív osztályát tudnánk felszerelni a szükséges életmentő eszközökkel (inkubátor vezérlők, fénytakarók, pocakfészkek).

Hatalmas összeg, de egyetlen életen sem lehet árcédula, ezért cselekednünk kell.
Adakozon PayPal-on keresztül most pár kattintással!

Lehetetlen vállalkozásnak tűnik – veled valósággá válikSportolók, zenészek, színészek, közéleti személyiségek, híres emberek tucatjai csatlakoztak a kezdeményezéshez, akik saját plüsseiket bocsátották jótékonysági árverésre.

Civilek segítségével már több mint 3 millió forintot gyűjtöttünk össze a kampányban és jelenleg országosan 138 adományponton és 11 Plüss Ponton várjuk a segítőket.

Május 20-ig pedig 75 000 embert szeretnénk meggyőzni arról, hogy adója 1%-val (vagy azzal egyenértékű adománnyal) segítse a koraszülött babák életének megmentését.

Számíthatunk rád?

„Olyan kicsi az összeg, miért töritek magatokat?”A statisztikák szerint négyből egy ember nem rendelkezik adója 1%-val, ezzel pedig több milliárd forint kerül vissza az államkasszába, amiből egészségügyi, oktatási, szociális vagy környezetvédelmi programok tucatjait lehetne finanszírozni.

Egy adózó átlagosan 4000 Ft-ról rendelkezik az adóbevallása során – ez 667 Ft-tal több, mint egy koraszülött kisbaba megmentésének költsége.

Ezért fontos, hogy minden ember rendelkezzen az adója 1%-ról és ezért bízunk abban, hogy sikerül 75 000 magyar állampolgár támogatását megnyernünk a Koraszülött Hadművelet támogatásának, hiszen ennyi 1%-os felajánlás (vagy azzal egyenértékű pénzügyi támogatás) segítségével:

20 db Giraffe Shuttle életmentő inkubátorvezérlőt

20 db fénytakarót

és pocakfészkeket, plüss ölelő kezeket, lepedőket, kissapkákat és babatámasztókat

juttathatunk el 20 kórház koraszülött intenzív osztályára, amellyel 100 000 kisbaba életét menthetjük meg.

Egyetlen élet megmentése sem lehet pénz kérdése. Csatlakozz a Koraszülött Hadművelethez, hogy minden koraszülött kisbaba megkapja az esélyt az életre.
Adakozon PayPal-on keresztül most pár kattintással!

Akiknek segíteni szeretnénk Kecskemét PIC, Miskolc PIC, Gyula PIC, Veszprém PIC,Debrecen Gyermek PIC, Debrecen Szülészet PIC, János Kórház PIC, Madarász PIC, Dél-pesti PIC, Szolnok PIC, Nyíregyháza PIC, Eger PIC,Honvédkórház PIC, Pécs PIC, Péterfy PIC, Győr PIC, I-es Gyermek PIC, I-es Szülészet PIC, SOTE I-es NIC, II-es Szülészet PIC, Kiskunhalas PIC, Sopron PIC, Fehérgyarmat PIC, Szeged PIC, Tatabánya PIC, Székesfehérvár PIC, Salgótarján PIC,Szekszárd PIC,Szombathely PIC, Zalaegerszeg PIC

Kik segítik a Koraszülött Hadművelet sikerét? Szakmai és kiemelt támogatóink: Happys Koraszülött & Babaruházat, K-Elme Kft., Green Car Prémium Szervíz, Ceetrus Hungary Kft., 36 Bisztró

A programhoz csatlakozó civilek, ismert emberek:
Vladimir Kulich, Verrasztó Evelyn, Bölöni László, Dukai Regina, Baji Balázs, Ambrus Krisztina Angela, Csibe (Szekció zenekar), Kiss Orsolya (Kisó), Keresztes Ildikó, Dörfler Antal Emese, Böjte Csaba, Badics Beatrix, Szabó-Kóré Anita, Debreczeni Zita, Hajnal János, Benedekffy Katalin, Rippel Ferenc, Zuber Krisztián (Inti), Schiffer Miklós,Rónai Gábor, Kökény Attila, Rábaközi Andrea, Király Linda, Király Peti, Kocsis Dénes, Hamvai Péter, Kamarás Norbert, Bárdosi Sándor, Ferenci László, Növényi Norbert, Nagy Viktor, Michelisz Norbert, Dér Heni, Fésűs Nelly, Fenyő Miklós, Tóth Vera, Léber Barbara, Tomi KID Kovács, Nagy Evelyn,Vajda Vivien, Földházi Zsófia, Havasi Balázs, Igó Éva, Asharti Szabó Andrea, Vajtó Lajos, Bakáts SoulAir kórus, Barlein Zsolt, Katus Attila, Talmácsi Gábor, Köllő Babett, Majka, Majoros Hajnalka (Dundika), Aranyosi Péter, Alma Együttes, Südi Iringó, Parti András, Klajkó Szandra, Veréb Tamás, Mikler Roland, Bagossy Brothers Company, Sárközi Anita, és még sokan mások.

A program szervezője: Alapítvány az Alapítványokért | Plüss Kommandó

Így menthetsz meg te is egy életet

Támogasd adód 1%-val az Alapítvány az Alapítványokért szervezetet, ami a Koraszülött Hadművelet szervezője
ADÓSZÁMUNK: 18941548-1-41

Bocsásd jótékonysági árverésre régi plüssödet vagy vásárolj meg egyet a felajánlottak közül!
Az aktuális licitekről ide kattintva tájékozódhatsz!

Támogasd a Koraszülött Hadműveletet egyszeri vagy rendszeres adománnyal
Utalás
Név: Alapítvány az Alapítványokért
Bankszámlaszám: 11713036-21451047 (OTP Bank)
Közlemény: "Koraszülött hadművelet"

Paypal

Pár kattintással egyszerűen: kattintson ide

+1 Oszd meg ezt a felhívást a családoddal, barátaiddal, ismerőseiddel, hogy lehetségessé váljon a lehetetlen és 2020-ban 100 000 koraszülött baba életét mentsük meg.

Veled, közösen.

Ne feledd: neked egy plüss - neki egy esély.