Tanítás, Önzetlensèg, Érték, Tisztelet

Koraszülött Hadművelet eddig összegyűlt adományAdományozzon Ön is egyszerűen PayPal-on keresztül!

A Plüss Kommandó kiemelt támogatói

Green Car Prémium Szervíz

Plüss raktár

36 Bisztró

Immunetec - plüss fertőtlenítés

Hírek - Plüss Kommandó

Plüss Licit kampány V5

2020. Május 29. Péntek

Júniusban is Plüss Licit Kampány!

Pocakfészkek átadása 3 koraszülött osztályon

2020. Május 29. Péntek

Ismét lecsap a Plüss Kommandó a koraszülött osztályokon!

Plüss Kommandó Koraszülött Hadművelet

2020. Május 24. Vasárnap

Pocakfészkek plüss ölelő kezek átadása, promó videó (teljes).

Plüss Kommandó Koraszülött Hadművelet

2020. Május 24. Vasárnap

Pocakfészkek plüss ölelő kezek átadása, promó videó (rövid verzió).

Plüss Kommandó - Interjúk

2020. Május 24. Vasárnap

Alapítvány az Alapítványokért Plüss Kommandó Koraszülött Hadművelet keretében pocakfészkek, plüss ölelő kezek átadása. Interjúk.

Plüss Kommandó - Nyilka Ildikó interjú

2020. Május 24. Vasárnap

Alapítvány az Alapítványokért Plüss Kommandó Koraszülött Hadművelet keretében pocakfészkek, plüss ölelő kezek átadása. Interjú Nyilka Ildikóval (Alapítvány az Alapítványokért elnök)

Plüss Kommandó - Boldog B. Kata és Boldog Róbert interjú

2020. Május 21. Csütörtök

Alapítvány az Alapítványokért Plüss Kommandó Koraszülött Hadművelet keretében pocakfészkek, plüss ölelő kezek átadása. Interjú Boldog B. Kata és Boldog Róberttel (Happys)

Plüss Kommandó - Almádi Zsuzsanna interjú

2020. Május 21. Csütörtök

Alapítvány az Alapítványokért Plüss Kommandó Koraszülött Hadművelet keretében pocakfészkek, plüss ölelő kezek átadása. Interjú Almádi Zsuzsanna Anyák az Anyákért alapítvány elnökével.

Plüss Kommandó - Chonjo Diana Bernadett interjú

2020. Május 21. Csütörtök

Alapítvány az Alapítványokért Plüss Kommandó Koraszülött Hadművelet keretében pocakfészkek, plüss ölelő kezek átadása. Interjú Chonjo Diana Bernadett nővérrel (PIC).

Plüss Kommandó - Dr. Nádor Csaba interjú

2020. Május 21. Csütörtök

Alapítvány az Alapítványokért Plüss Kommandó Koraszülött Hadművelet keretében pocakfészkek, plüss ölelő kezek átadása. Interjú Dr. Nádor Csaba főorvossal (SOTE2-PIC).

Plüss Kommandó - Tamás Anikó interjú

2020. Május 21. Csütörtök

Alapítvány az Alapítványokért Plüss Kommandó Koraszülött Hadművelet keretében pocakfészkek, plüss ölelő kezek átadása. Interjú Tamás Anikó támogatóval.

Plüss Kommandó - Vogel Adrienn interjú

2020. Május 21. Csütörtök

Plüss Kommandó Koraszülött Hadművelet keretében pocakfészkek, plüss ölelő kezek átadása. Interjú Vogel Adrienn rallyversenyzővel.

A Plüss Kommandó és az Anyák az Anyákért Alapítvány közös csapata a Korányi kórház sebészetére vitt kétirányú bébiőröket.

2020. Május 12. Kedd

A beteg és ápoló kapcsolatát segíti a bébiőrök használata, védi a személyzet egészségét mert így a beteg a bébiőrön keresztül kommunikálhat.

Május elsején a második állomásunk az Uzsoki utcai Kórház intenzív osztálya volt.

2020. Május 12. Kedd

Nagy szeretettel fogadták itt is a bébiőröket.

A Sote II Szülészeti és Nőgyogyászati klinika, valamint 3 budapesti PIC támogatása

2020. Május 12. Kedd

Vogel Adrienn: A Plüss Kommandó szervezésében pocakfészkeket, egyedi babatámasztókat, ultrahangozható babasapkákat, lepedőket, plüss sálakat, plüss ölelő kezeket adtunk át a Sote II Szülészeti és Nőgyogyászati klinikán, valamint Budapest 3 PiC osztályára juttattunk el több száz orvosi textilt, ami az inkubátorokban a koraszülött babáknak védelmet, kényelmet nyújt.

Egy álmom teljesült, amelynek útján elindultam

2020. Május 12. Kedd

A Plüss Kommandó szervezésében orvosi pocakfészkeket, egyedi babatámasztókat, ultrahangozható babasapkákat, lepedőket, plüss sálakat, plüss ölelő kezeket adtunk át a Sote II Szülészeti és Nőgyogyászati klinikán, valamint Budapest 3 PiC osztályára juttattunk el több száz orvosi textilt, ami az inkubátorokban a koraszülött babáknak védelmet, kényelmet nyújt.

Kisebb vagyonért kelt el Vogel Adri plüssmacija

2020. Május 12. Kedd

Százezer forintot fizetett egy licitáló Vogel Adrienn plüssmacijáért. A pályaversenyzésről ralira váltó autóversenyző, aki idén a rali-Eb-n tervezi az indulást, a Plüss Kommandó jótékonysági akciójához csatlakozott egyik kedvenc játékával.

Lezárult a licit kampány V4.0!

2020. Május 04. Hétfő

Lezárult licit kampányunk. Köszönjük a liciteket, mellyel 61.000 Ft-ot gyűjtöttünk a koraszülöttek javára

Fertőtlenített plüssök a Ceetrus plüss raktárban az Immunetec által

2020. Május 04. Hétfő

Tegnap megtörtént a minőségi fertőtlenítés a Ceetrus plüss raktárban az Immunetec fertőtlenítő cég által.

Lezárult a licit kampány V3.0!

2020. Április 01. Szerda

Lezárult licit kampányunk. Köszönjük a liciteket, mellyel 1.101.333 Ft-ot gyűjtöttünk a koraszülöttek javára.

Kérjük, hogy segítse tevékenységünket!

Adószámunk
18941548-1-41

UTALJON AZ Alapítvány az Alapítványokért SZÁMLASZÁMÁRA
OTP Bank Nyrt., 11713036-21451047
IBAN: HU61117130362145104700000000
SWIFT: OTPVHUHB

VAGY a PAYPAL RENDSZERÉN KERESZTÜL PÁR KATTINTÁSSAL!

KÖSZÖNJÜK!

Az oldal feltöltés alatt áll!
Várjuk mindazon cégek kezdeményezésünkhöz való csatlakozását, akik értéket vélnek felfedezni ezen társadalmi felelősségvállalás keretein belül!

Továbbá várjuk mindazon önkénteseket akik jó szívvel csatlakoznak eme nemes kezdeményezéshez.X