Kiss Evelin

Rehabilitációs szakember, Brain RX tréner

Kiss Evelin

Kiss Evelin vagyok, 2012-ben végeztem a Pető Intézetben konduktor-óvodapedagógusként, 2014-ben pedig a Debreceni Egyetemen komplex rehabilitáció mesterszakát fejeztem be. Azóta a Magyar Honvédség Egészségügyi Központ Szanatórium utcai telephelyén dolgozom okleveles rehabilitációs szakemberként. Mellette egy évig a Tűzoltó utcai Gyermekklinikát látogattam önkéntesként. Tavaly október óta a GEM Tanulási Központban is dolgozom Brain Rx trénerként.

Mire legbüszkébb munkája során?
A virtuális valóság terápia bevezetése, valamint az önkéntes program tervezett elindítása, amit kiemelnék, de természetesen a betegeink fejlődése tölt el a legnagyobb büszkeséggel.

Mik azok az értékek amiért elfogadta az alapítvány felkérését?
Úgy gondolom, hogy a XXI. században magánemberként és egy szervezet tagjaként is kötelességünk a társadalmi szerepvállalás a jótékony ügyek érdekében, ebben jeleskedik az Alapítvány az Alapítványokért, így szívesen támogatom munkájukat.

Mi lesz a szerepe szakmailag az alapítvány életében?
Szakmai támogatóként szeretném segíteni az Alapítvány célcsoportjainak gyorsabb összeállítását.

Hogy még szélesebb körben terjedjen el a jótékonyság fogalma. Szeretném, ha minél többen megismernék a lehetőségeket arra, hogy miként segíthetnek másokon és ne csak az anyagi oldalában gondolkozzanak.

Nincs konkrét mottóm, de arra hívnám fel a figyelmet, hogy a jótékonyságra bárhol, bármilyen formában van lehetőség és mindenkit bíztatok, hogy ragadják is meg ezeket az alkalmakat!