Kármán Krisztina

önkéntes segítő

Kármán Krisztina

E-mail: info@alapitvanyokert.hu

Kármán Krisztina vagyok, 1973.07.03-án születtem Budapesten. Kislányként izgő-mozgó gyermek voltam, így az édesanyám beíratott tornázni, majd szertornáztam, s végül sport-akrobataként fejeztem be sporttevékenységemet. A sport megtanított küzdeni és kitartani, amit a mai napig alkalmazok a szakmámban és az élet minden más területén.

Tanulmányaim befejezése után az Óra és ékszerkereskedelmi vállalatnál helyezkedtem el, óra-ékszer eladóként, majd megszereztem az ékszerbecsüs képzést. Jelenleg óraszervizben dolgozom mint ügyfélszolgálati referens-és szerviz adminisztrátor. Két felnőtt gyermek édesanyja vagyok.

Mire a legbüszkébb munkája során?
Nap, mint nap személyes és telefonos kapcsolatban vagyok az ügyfelekkel. Munkámat maximális tudással és agilitással végzem.

Mik azok az értékek amiért elfogadta az alapítvány felkérését?
Még vannak számomra kihívások és szeretnék ezeknek eleget tenni, kipróbálni magam más szakterületen. Segíteni szeretnék, hogy könnyebbé tegyem mások életét, ha csak egy mosollyal, az is számít. Ez számomra igazi kihívást jelent, egy igazi szuper csapatnak segíteni, hisz közös erővel többek vagyunk!

Mi lesz a szerepe önkéntes segítőként az alapítvány életében?
Minden feladatot, amit rám bíznak, a legjobb tudásom szerint tisztességesen fogom elvégezni és kezdetben ezzel szeretnénk másoknak örömet adni.

Bízom benne, hogy a jövő még tartogat mindenki számára kellemes meglepetéseket, ami lehet pusztán egy "mosoly a másik felé", hisz két ember között a legrövidebb út egy mosoly.
Én jobban érzem magam, ha adhatok - és itt nem pénzbeni ajándékra gondoltam. Néha egy jó szó csodákra képes.

Önzetlenül segíteni az embereknek, jó szívvel, hisz rohanó világunkban mindenki kapkod és nincs idő megállni!
Most jött el az idő, hogy egy kicsit kapcsoljunk vissza energiatakarékos üzemmódba!
Csaljunk mosolyt minden ember arcára!
Mottó: "Szeretet, odafigyelés a rászoruló embertársainkra."