Jármai Viktória

Önkéntes, Plüss Kommandós

Jármai Viktória

E-mail: info@alapitvanyokert.hu

Mire a legbüszkébb munkája során?
Arra vagyok a legbüszkébb, hogy tudok másoknak adni és segíteni, mert ez örömmel és boldogsággal tölt fel.

Mik azok az értékek amiért elfogadta az alapítvány felkérését?
Mindig is szívügyem volt a gyermekek sorsa, a környezetvédelem, a bolygó. Az alapítvány ezt képviseli, ezért szívesen csatlakozom nemes ügyeikhez.

Mi lesz a szerepe önkéntes segítőként az alapítvány életében?
Plüss Kommandós leszek és segítem a gyermekeket, a tanító kreatív programokban. Hiszem, hogy a plüss figuráknak, kabaláknak lelkük van, mint minden embernek. A mesékben hiszek. Minden álom valóra válik csak küzdeni és hinni kell bennük.

Jótékonykodott eddig élete során, ha igen, hol, vagy milyen szervezetben, kinek segített?
Igen, de szervezetben soha. Sajnos könyveltem olyan cégeknek akik elköltötték az alapítvány pénzét és átvágták az embereket. Ezért is segítek szakmailag az alapítványnak és gyermekprogramjainak miatt hiszem, hogy az emberek jók! Jónak lenni jó!

Felforgatjuk a világot! Persze jó értelemben a gyerekekért mindent megteszünk! Ők a jövő!

"Nem az az igaz barát, aki veled nevet, hanem aki ha sírsz letörli könnyedet!"