Hofmeiszter Dorottya

önkéntes segítő

Hofmeiszter Dorottya

E-mail: info@alapitvanyokert.hu

Mire a legbüszkébb munkája során?
Mikor azt látom, tapasztalom, hogy a munkám révén a szervezet (cég/alapítvány) nagyobb sikerrel működik (több vevőt/támogatót ér el), ami a bevételi oldalon is meglátszik.

Mik azok az értékek amiért elfogadta az alapítvány felkérését?
Mivel a csecsemőkor egy ember egész életére kihat, kimondhatjuk, hogy az Alapítvány segít abban, hogy a koraszülöttek lelkileg egészségesebb és boldogabb felnőtteké cseperedjenek.

Mi lesz a szerepe önkéntes segítőként az alapítvány életében?
Asszisztensként segítem majd az Alapítvány működését, például kapcsolattartás a támogatókkal, a weboldal szöveges tartalmainak gondozása és a mindennapi adminisztráció elvégzése.

Jótékonykodott eddig élete során, ha igen, hol, vagy milyen szervezetben, kinek segített?
Eddig az adóm 1%-ának átutalásával támogattam környezetvédelmi és kerékpáros szervezeteket, illetve a Vadaskert Alapítványt.

Mi a szívügye?
A környezetszennyezés csökkentése, illetve a társadalom lelki egészségének a javítása.

Már részben teljesült is: a Koraszülött Hadművelet segítségével boldogabb és egészségesebb babák hagyhatják majd el a kórházakat.

"Sikeres ember nem az, aki sosem esik el, hanem az, aki ezerszer is feláll és sosem adja fel."