Hírek - Plüss Kommandó

2 éves a Plüss Kommandó!

2021. Március 29. Hétfő

1994. március 27. Adorján Timi alapítónk 27 évvel és 2 nappal ezelőtt született 1 kg 27 dekával, koraszülöttként és 2 éve indult útjára a Plüss Kommandó, 1 éve a Koraszülött Hadművelet és 3 éve pedig az Alapítvány az Alapítványokért civil szervezetünk.

Koraszülöttek életét is megmentheti az összefogás

2021. Március 23. Kedd

Magyarországon számos baba idő előtt jön a világra, akiknek azonnali ellátásra van szükségük. A Plüss Kommandó küldetése, hogy az ehhez szükséges körülmények megteremtésében segítse a kórházakat.

PAKS FM. Miért fontos a BabaFészek egy koraszülött számára?

2021. Március 12. Péntek

Erről beszélgettünk Dankó Zsuzsannával, a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház Gyermekosztályának főnővérével az Élesztőben!

A Plüss Kommandó segíti a koraszülöttek fejlődését

2021. Március 11. Csütörtök

Plüsslicittel szeretnék segíteni a koraszülöttek fejlődését, hogy minden baba esélyt kapjon az életre egy inkubátorba helyezhető babafészek csomag beszerzésével. A liciten befolyt összegből a szekszárdi kórház koraszülött osztálya részesül támogatásban az Alapítvány az Alapítványokért civil szervezet által.

WonderWomanek a zalaegerszegi picikért

2021. Március 08. Hétfő

Indul a gyűjtés a zalaegerszegi koraszülött osztály pici hőseinek, amit a nagykanizsai székhelyű Szeretetszalag Mozgalom támogat. Adományodért cserébe mi küldünk Neked cserébe egy WonderWoman feliratú selyem karszalagot, amire még az általad megadott név is felkerül.

Licitálj Harsányi Levente plüssére a pécsi koraszülöttekért!

2021. Február 23. Kedd

Ha szeretnéd támogatni PÉCS PICI hőseit, hogy ők is élvezhessék babafészkeink ölelő puhaságát, melegségét, licitálj KOMMENTBEN Harsányi Levente plüssére!

Plüss licit a Paks FM rádióban!

2021. Február 10. Szerda

Licitálj plüssökre február 1-12-ig minden hétköznap! A liciteddel a koraszülöttek fejlődését segítheted, hogy minden pici Hős esélyt kapjon az életre egy-egy inkubátorba helyezhető BabaFészek csomag beszerzésével!

Babafészek játék volt a Paks FM rádióban

2021. Február 08. Hétfő

Mennyibe kerül egy koraszülött baba megmentése? Küldd meg a helyes választ a +36209411001-es számunkra sms-ben vagy viberen keresztül és írd ide kommentben, hogy kié lenne a képen látható otthoni Babafészek!

Plüss Kommandó a Paks FM rádió műsorában 1. rész

2021. Február 03. Szerda

Beszélgetés Nyilka Ildikóval, az Alapítvány az Alapítványokért Alapítvány elnökével a Plüss Kommandóról és a szekszárdi kórház koraszülött osztályának való gyűjtésről. A műsor első része.

Plüss Kommandó a Paks FM rádió műsorában 2. rész

2021. Február 02. Kedd

Beszélgetés Nyilka Ildikóval, az Alapítvány az Alapítványokért Alapítvány elnökével a Plüss Kommandóról és a szekszárdi kórház koraszülött osztályának való gyűjtésről. A műsor második része.

Riport a babafészek csomagokról az M1 csatornán

2021. Január 06. Szerda

Magyar fejlesztésű eszköz segíti a koraszülöttek fejlődését a hazai kórházakban. A babafészek nevű, textil alapú és párnaszerű plüss eszköz az anyával való érintkezés érzését nyújtja az idő előtt született babáknak - ezzel segítve a kicsik idegrendszeri és fizikai fejlődését. Az eszközt egy olyan édesanya találta ki, aki maga is koraszülöttként hozta világra gyermeké

Képes Sport újságcikk megjelenés

2020. December 21. Hétfő

Interjú Verrasztó Evelynnel, alapítványunk nagykövetével és édesanyjával, Gyúró Mónikával.

Megjelent a saját dalunk – BoGo a csodabogár

2020. December 21. Hétfő

Mint tudjátok a pici hősök megsegítésén túl rengeteg egyéb jótékonysági tevékenységet végzünk, célcsoportunk pedig természetesen a gyerekek.

Emberségből jeles: nemes ügy mellé állt Reviczky Gábor

2020. November 30. Hétfő

Reviczky Gábor csak nemrégiben indította el az Instagram-oldalát, ám máris egy nemes ügy mellé állt, ugyanis egy bejegyzésben tudatta, hogy ő is csatlakozott CsodaCsoport Alapítvány Plüss Kommandó kezdeményezéséhez.

Erdei Zsolt interjú - Retro Rádió

2020. November 23. Hétfő

Interjú a Retro Rádióban Erdei Zsolttal a Koraszülöttek Világnapja alkalmából.

Verrasztó Evelyn interjú - Retro Rádió

2020. November 23. Hétfő

Interjú a Retro Rádióban Verrasztó Evelynnel a Koraszülöttek Világnapja alkalmából.

Vogel Adrienn üzenete a Koraszülöttek Világnapja alkalmából

2020. November 18. Szerda

Vogel Adrienn magyar gyorsasági- és raliversenyző is üzen Nektek a Koraszülöttek Világnapja alkalmából, fogadjátok szeretettel alapítványunk leggyorsabb, jóságos támogatóját.

Verrasztó Evelyn, Alapítványunk fővédnökének üzenete a Koraszülöttek Világnapja alkalmából

2020. November 18. Szerda

Együtt sikerülhet, hogy minden PIC koraszülött osztályát, pici hőseit el tudjuk látni koraszülött babafészek csomagokkal, CPAP lélegeztető gépekhez sapkákkal, az összes gyógyító textiliákkal amik hatnak a fizikai és idegrendszeri fejlődésükre.

Eisteinke és a Koraszülöttek Világnapja

2020. November 17. Kedd

Eisteinke és a Koraszülöttek Világnapja

Koraszülöttek világnapja 2020. november 17-én!

2020. November 16. Hétfő

Nézzétek meg az Alapítvány kuratóriumi elnökének videóüzenetét!

Koraszülött Hadművelet eddig összegyűlt adományAdományozzon Ön is egyszerűen PayPal-on keresztül!

A Plüss Kommandó kiemelt támogatói

Green Car Prémium Szervíz