Hírek - Aktuális

A Plüss Kommandó 1.017.000 Ft értékben koraszülött babafészek csomagokat adott át SOTE PIC Baross u. részlegének

2020. Július 13. Hétfő

A Plüss Kommandó saját tervezésű, új magyar innováció, inkubátorokba tervezett, speciális koraszülött babafészek csomagokat, gyógyításra alkalmas textíliákat adott át az idő előtt érkezett babáknak. Védett termékek!

Megtörtént Majka és Majoros Hajnalka plüss átadása a 36 Bisztróban

2020. Július 09. Csütörtök

Kiemelt, magas licitáron kelt el Majka és Hajnalka plüsse. Összesen fél millió forintért! Nagyon nagy segítség nekünk, hiszen mi a koraszülött babafészek csomagokra költjük a bejövő összegeket.

Plüss Kommandó - Pocakfészek átadások - SZTE Gyermekgyógyászati Klinika Szeged

2020. Július 02. Csütörtök

Több mint egy millió forint értékben adományozott saját tervezésű és gyártású orvosi textil eszközöket, úgynevezett speciális koraszülött csomagokat az Alapítvány az Alapítványokért a „Plüss Kommandó Koraszülött Hadművelet” elnevezésű programja keretében az SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Gyermekgyógyászati Klinika koraszülött intenzív osztálynak.

Plüss Kommandó - Pocakfészek átadások - Békés Megyei Központi Kórház gyulai gyermekosztály

2020. Július 02. Csütörtök

Több mint egy millió forint értékű, speciális koraszülött-fészkeket, inkubátortakarókat, textíliákat és egyéb eszközöket tartalmazó adományt adott át az Alapítvány az Alapítványokért a Békés Megyei Központi Kórház gyulai gyermekosztályának.

Plüss Kommandó - Pocakfészek átadások - Kecskemét Bács-Kiskun Megyei Oktatókórház

2020. Július 01. Szerda

Speciális, saját tervezésű egységcsomagokat adományoztak a Plüss Kommandó Koraszülött Hadművelet keretében a Bács-Kiskun Megyei Oktatókórház koraszülött részlegének.

Plüss Kommandó Koraszülött Hadművelet az M1 csatornáján

2020. Június 25. Csütörtök

Szerepeltünk az M1 Híradójában a Semmelweis Egyetem Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika Baross utcai részlegének Neonatológiai Intenzív Centruma részére (NIC) koraszülött speciális csomagok átadása kapcsán.

2020. június 23-án koraszülött babafészek csomag adomány átadása a SOTE Baross utcai részlegén.

2020. Június 24. Szerda

Semmelweis Egyetem Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika Baross utcai részlegének Neonatológiai Intenzív Centruma részére (NIC) koraszülött speciális csomagokat adtunk át tegnap kórházanként 1.017.000 Ft értékben adományként 3 PiC részére, amelyek megkönnyíti a koraszülött babák, az orvosok, nővérek munkáját, közérzetét a koraszülött osztályokon.

Pocakfészkek átadása 2020. június 26. Kecskemét, Gyula, Szeged

2020. Június 22. Hétfő

2020. június 26-án pocakfészkek, plüss ölelő kezek átadása Kecskemét, Gyula, Szeged koraszülött osztályain!

Plüss Kommandó - Pocakfészek átadások - Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház (PIC) Miskolc

2020. Június 21. Vasárnap

Alapítvány az Alapítványokért Plüss Kommandó Koraszülött Hadművelet keretében pocakfészkek, plüss ölelő kezek átadása a miskolci Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórházban (PIC). Interjúk: Mátyusné Bakó Mária, Aponyiné Kaló Tünde, Bendzsel Mónika vezető ápoló és szakápolók (PIC-NIC)

Plüss Kommandó - Pocakfészek átadások - Salgótarján Szent Lázár Megyei Kórház (PIC)

2020. Június 21. Vasárnap

Alapítvány az Alapítványokért Plüss Kommandó Koraszülött Hadművelet keretében pocakfészkek, plüss ölelő kezek átadása a salgótarjáni Szent Lázár Megyei Kórházban. Interjúk: Boldog Kristóf és Boldog Zita

2020. Június 21. Vasárnap

Alapítvány az Alapítványokért Plüss Kommandó Koraszülött Hadművelet keretében pocakfészkek, plüss ölelő kezek átadása a salgótarjáni Szent Lázár Megyei Kórházban. Interjú: Nyilka Ildikó Alapítvány az Alapítványokért kuratóriumi elnök.

2020. Június 20. Szombat

Alapítvány az Alapítványokért Plüss Kommandó Koraszülött Hadművelet keretében pocakfészkek, plüss ölelő kezek átadása a salgótarjáni Szent Lázár Megyei Kórházban. Interjú: Dr. Gerendási Eszter Plüss Kommandó jogi képviselője

2020. Június 20. Szombat

Alapítvány az Alapítványokért Plüss Kommandó Koraszülött Hadművelet keretében pocakfészkek, plüss ölelő kezek átadása a salgótarjáni Szent Lázár Megyei Kórházban. Interjúk: Dr. Deme Anna gyermekgyógyász (PIC), Szőllősi Helga főnővér (PIC)

Plüss Kommandó - Pocakfészek átadások - Eger Markhot Ferenc Kórház (PIC)

2020. Június 20. Szombat

Alapítvány az Alapítványokért Plüss Kommandó Koraszülött Hadművelet keretében pocakfészkek, plüss ölelő kezek átadása az egri Markhot Ferenc Kórházban. Interjúk: Dr. Mátrai Zsolt gyermekosztály főorvosa, Kovácsné Pálos Rita főnővér PIC

Miskolci Megyei Központi Kórház pocakfészek csomagok átadása

2020. Június 08. Hétfő

Miskolci Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktató Kórház, Koraszülött-Újszülött patológiai Osztály Borsod-Abaúj-Zemplén megyében a koraszülött PiC osztálynak pocakfészekcsomagot adtunk át.

Örömmel adtunk át pocakfészek csomagot az egri Markhot Ferenc Kórház koraszülött PIC osztályának

2020. Június 08. Hétfő

Ma már benne fekszenek a koraszülött babák.
Köszönöm a Plüsskommandós csapatom segítségét!

Sikerült! Eger, Miskolc, Salgótarján, újabb 3 korház PiC koraszülött részleg adomány átadása.

2020. Június 02. Kedd

Köszönöm mindenkinek, aki részt vett bármilyen formában is a Plüss Kommandó életében. Mind részesei vagytok ennek az öröm átadásnak.

Adományt kapott a Markhot Ferenc Kórház újszülött részlege

2020. Június 02. Kedd

Pocakfészek, ultrahangozható sapka, lepedő és babatámasztó is található a Plüss Kommandó adományában, amelyet a Markhot Ferenc Kórház újszülött részlegének ajánlottak fel. A szervezet célja, hogy segítsék a babák fejlődését, illetve megkönnyítsék az orvosok és nővérek munkáját.

Plüss Licit kampány V5

2020. Május 29. Péntek

Júniusban is Plüss Licit Kampány!

Plüss Kommandó Koraszülött Hadművelet

2020. Május 24. Vasárnap

Pocakfészkek plüss ölelő kezek átadása, promó videó (teljes).